У 2011 році ми встановили цілі Фактора 3, які зосереджені на підвищенні ефективності до 2030 року. У 2019 році ми додали кліматичні цілі наступного рівня щодо викидів для Сфер 1, 2 та 3 відповідно до критеріїв Ініціативи науково обґрунтованих цілей (SBTi). Крім того, ми взяли на себе зобов'язання досягти «чистого нуля» й офіційно приєдналися до кампанії Business Ambition for 1,5 °C Campaign. У 2024 році компанія «Хенкель» визначила дорожню карту досягнення «чистого нуля», розширивши свої попередні цілі зі скорочення викидів. «Чистий нуль» – це точка, в якій всі викиди парникових газів, спричинені людською діяльністю, врівноважуються шляхом видалення такого самого обсягу викидів з атмосфери нашої планети за певний проміжок часу. Іншими словами, «чистий нуль» – це стан рівноваги.
Наші короткострокові цілі, а також наша мета щодо скорочення викидів парникових газів (ПГ) уздовж усього ланцюга створення цінності затверджені SBTi та відповідають їхньому Корпоративному стандарту Net-Zero. Ми зобов'язуємося скоротити абсолютні викиди парникових газів (ПГ) за Сферами 1 і 2 на 42%1, а також абсолютні викиди ПГ за Сферою 3 на 30% до 2030 року порівняно з базовим 2021 роком. І ми зобов'язуємося скоротити абсолютні викиди парникових газів за Сферами 1, 2 і 3 на 90% до 2045 року порівняно з базовим 2021 роком1. Крім того, відповідно до Корпоративного стандарту Net-Zero SBTi ми застосовуватимемо методи нейтралізації залишкових викидів шляхом постійного видалення та зберігання вуглецю.
Ключовим елементом нашого підходу до пом'якшення наслідків зміни клімату є наш План кліматичного переходу. У ньому окреслено наші корпоративні короткострокові цілі та цілі щодо досягнення «чистого нуля», заходи зі скорочення викидів, спрямовані на досягнення цих цілей, а також механізми управління та реалізації для здійснення нашої трансформації на шляху до досягнення «чистого нуля».
1 Цільова межа включає біогенні викиди, пов'язані із землею, та поглинання з біоенергетичної сировини.